Vali, İncesu’da sanayicilerle buluştu

yorumsuz
32 views
Vali, İncesu’da sanayicilerle buluştu

KAYSERİ,(DHA) – KAYSERİ Valisi Süleyman Kamçı, Kayseri’nin ekonomik durumu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımlarını ve istihdam konularını değerlendirmek amacıyla İncesu Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren, sanayiciler, işadamları ve yatırımcılarla bir araya geldi.

İncesu Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Süleyman Kamçı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Zekeriya Güney, İncesu Kaymakamı Barış Demirtaş, İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol, İncesu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Halit Özkaya,kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sanayiciler ile iş adamları katıldı.

Vali Süleyman Kamçı yaptığı konuşma da, “Sanayicilerimizle, işadamlarımızla ve yatırımcılarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz. Yapılan bu toplantıların amacının, sanayicinin yanında olduğumuzu göstermek ve sizlerin dertlerini dinlemek olduğunu ifade ederek,” Sizlerin taleplerini not alıp yardımcı olabileceğimiz konularda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Sanayicilerimizin oluşabilecek sıkıntılarına çözüm bulmak için yapılması gerekenleri elimizden geldiği kadar yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-77359775-5