İl Müftümüzden İncesu’ya Ziyaret

yorumsuz
54 views
İl Müftümüzden İncesu’ya Ziyaret

İl Müftümüz Doç. Dr. Şahin Güven, 07 Ağustos günü, bir dizi incelemelerde bulunmak ve düzenlenen programlara katılmak üzere İncesu ilçesini ziyaret etti.

Sayın Güven, ilk olarak İncesu İlçe Müftülüğü’ne bağlı Garipçe Camii’nde öğle namazını kıldı ve cami cemaati ile bir süre sohbet etti. Daha sonra Garipçe Kur’an Kursu’nun düzenlemiş olduğu kermese katıldı. GaripçeKur’an Kursu öğreticisi Rabia Gülmez’den kermes ve Kur’an kursunun faaliyetleri hakkında bilgi alan Sayın Güven, düzenlenen kermeste emeği geçen herkese teşekkür etti.

Daha sonra Sayın Güven, İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol‘u, makamında ziyaret ederek İncesuİlçesinde yürütülmekte olan Din Hizmetleri hakkında istişarelerde bulundu. Ziyaret esnasında İncesuKaymakamı Barış Demirtaş da hazır bulundular.

Ziyaretler sonrası İl Müftümüz Sayın Güven, İncesu Kızılören Mahallesinde bir hayırsever tarafından cami yapılması düşünülen bir arsa ve arsanın yeri hakkında incelemelerde bulunarak proje hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Son olarak Kızılören Hacı Ahmet Çavdar Erkek Yatılı Kur’an kursunu ziyaret eden İl Müftümüz Sayın Güven, öğrencilerle bir müddet sohbet etti ve yetkililerden Kur’an kursu hakkında bilgi aldı. Kur’an kursu ziyareti sonrasında İl Müftümüz, ilçeden ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

UA-77359775-5